מרכז הזמנות: 03-9170555
רחוב אילת 4, כפר מעש
טרמפולינות   מכוניות פדלים   נדנדות לחצר   ערסלים   מריצות לגינה
 
   
  טרמפולינות
  נדנדות לחצר
מכוניות פדלים
  אודות החברה
  שירות לקוחות
   
   
 
   
  מאמרי ידע

טרמפולינה – פעילות אירובית מומלצת

טרמפולינה – פעילות אירובית מומלצת

בשנים האחרונות, עם המודעות ההולכת וגוברת לכל הנושא של פעילות גופנית, שמירה על המשקל והגזרה ובעיקר – הבריאות ואורח החיים הנכון, ישנה נהירה אל חדרי הכושר. אחרים לעומת זאת, מעדיפים לרכוש מכשירי כושר ביתיים שמספקים להם את המוטיבציה והנוחות לעשות בהם שימוש. מכשירי כושר אלו נחלקים לשני סוגים עיקריים – מכשירים הבונים מסת שריר ומכשירים המיועדים לפעילות אירובית.

פעילות אירובית הינה פעילות אשר ממריצה את מחזור הדם ואת הדופק, גורמת להזעה ולהפעלת הגוף כולו ומעודדת ירידה במשקל ושריפת שומנים. כל דיאטה בריאה ומאוזנת כוללת כיום גם שילוב של פעילות אירובית כזאת או אחרת בשל התרומה הגדולה של פעילות זאת לירידה במשקל. בין מכשירי הכושר הביתיים אשר מתמחים בפעילות אירובית נמצאת הטרמפולינה – אותו מכשיר המשמש לקפיצה ואהוב מאוד על ילדים, אשר לאחרונה נמצא בראש רשימת המתקנים הביתיים המועדפים.

קפיצה – פעילות גופנית מצוינת

קפיצה, בין אם על חבל, בשיעור אירובי, או על טרמפולינה, היא דוגמה לפעילות אירובית מצוינת ומאוד אפקטיבית. הקפיצות מגבירות את הדופק במהירות רבה ושומרות עליה גבוהה לאורך כל הפעילות. לכן, כבר אחרי דקות ספורות של קפיצה מופיעה זיעה שהולכת ומתגברת. בניגוד להליכה, שרק אחרי כחצי שעה מתרחשת בה שריפת קלוריות, בקפיצה מתועדת התגובה הרבה יותר מוקדם. לכן, קפיצה של כ – 30 דקות בממוצע כל יום מומלצת לירידה מהירה במשקל.

קפיצה על טרמפולינה אינה פוגעת בברכיים או בשאר חלקי הגוף, זאת בניגוד לפעילות אירובית המתבצעת על אספלט או על משטחים חזקים אחרים. לכן, גם מי שסובל מבעיות פרקים או ברכיים יכול בהחלט לעשות שימוש במתקן זה ללא חשש. המתקן מתאים בהחלט לכל הגילאים, וגם מאפיין זה שונה משמעותית ממתקני כושר אחרים המיועדים רק למבוגרים מעל לגיל 18.

מפתחת קורדינציה

טרמפולינה הינה מכשיר אירובי שאינו דורש הדרכה או הכוונה, ובדיוק כמו הליכה – מדובר על פעילות גופנית פשוטה במיוחד לביצוע. יחד עם זאת, יכולה בהחלט הטרמפולינה לפתח קורדינציה ומוטוריקה, בעיקר בקרב ילדים קטנים ולכן היא פופולארית מאוד גם בגני ילדים, במרכזים רפואיים ובקרב מטפלים שונים. כמו כן, ניתן בהחלט לשלב תרגילים שונים למתקדמים על הטרמפולינה, בשילוב כדורים או חבל, ואז לעבוד גם על עיצוב הגוף, על יציבה ועל פיתוח מסת שריר נוסף על הפעילות האירובית.

במידה ואתם מעוניינים לרכוש טרמפולינה לחצר לשם פעילות אירובית חשוב מאוד לוודא כי אתם רוכשים דגם איכותי המיועד גם למטרה זאת כיוון שלא כל הדגמים אכן מתאיים לנשיאת משקל גדול ולמבוגרים. יש לוודא כי מדובר במערכת קפיצים איכותית וחזקה ובמשטח חזק. רוב הדגמים המוצלחים למטרת פעילות אירובית שייכים לחברות בינלאומיות, דוגמת BERG  ההולנדית, שגם מספקות אחריות ארוכת טווח - אלמנט חשוב כאשר מדובר על מתקני ספורט. ולבסוף, במידה ורכשתם טרמפולינה לביתכם עשו בה שימוש רציף וקבוע וכך תזכו להנות מתוצאות מהירות.
חזרה לעמוד מאמרי ידע
 

 
 
 

כתובת:  רחוב  אילת 4, כפר מעש
שעות פתיחה:   ימי א-ה בין השעות: 16:30 - 9:00   ימי ו בין השעות: 13:00 - 9:00 בתיאום מראש בלבד.
 
 

לייבסיטי - בניית אתרים