מרכז הזמנות: 03-9170555
רחוב אילת 4, כפר מעש
טרמפולינות   מכוניות פדלים   נדנדות לחצר   ערסלים   מריצות לגינה
 
   
  טרמפולינות
  נדנדות לחצר
מכוניות פדלים
  אודות החברה
  שירות לקוחות
   
   
 
   
  מאמרי ידע

גאדג'טים למטבח

דף הבית >> גאדג'טים למטבח
גאדג'טים למטבח
כיום קיימים גאדג'טים במספר תחומים שמקלים עלינו בדרכים שונות, החל מגאדג'טים שנועדו למשחק והעברת הזמן, ועד גאדג'טים שנועדו להקל עלינו בעבדותנו. דוגמא לגאדג'טים שהחלו לצבור תאוצה בשנים האחרונות הם הגאדג'טים למטבח.
הגדג'טים למטבח, הינם מוצרי נוחות שיקלו על פעולתנו. העבודה במטבח מעולם לא נראתה נקייה, נוחה ונעימה יותר כמו לאחר השימוש בכלי העזר שאנו מציעים:
תחום הגדג'טים למטבח עשיר ומגוון, כולל בתוכו מוצרים טכנולוגיים ומוצרים חשמליים. המוצרים שלנו הן: מספרים לעשבי תיבול, מעמד לספר בישול, גרש חיתוך מיוחד. ועוד מגוון גאדג'טים למטבח.
אין ספק שאם גם אתה מחפש הקלה, נוחות, התרגשות, הנאה - אם גם אתה מחפש גאדג'טים למטבח, הגעת למקום הנכון!

 
 
מעמד לספר בישול

מעמד לספר בישול
מחיר מחירון: 149.00
המחיר שלנו: 59.00
מידע נוסף   לרכישה
קרש חתיוך עץ + קוצץ עשבי תיבול

קרש חתיוך עץ + קוצץ עשבי תיבול
מחיר מחירון: 149.00
המחיר שלנו: 120.00
מידע נוסף   לרכישה
מספריים לעשבי תיבול

מספריים לעשבי תיבול
מחיר מחירון: 79.00
המחיר שלנו: 55.00
מידע נוסף   לרכישה
מספריים לחיתוך חסה

מספריים לחיתוך חסה
מחיר מחירון: 99.00
המחיר שלנו: 49.00
מידע נוסף   לרכישה
 
  גאדג'טים למטבח

בשנים האחרונות המושג גאדג'ט נשמע יותר ויותר, הוא נמצא בינינו, בכותרות עיתוני הכלכלה, בשיח והדיאלוג בין האנשים בסביבה שלנו, באלוני פרסום ועוד.. אז מהו למעשה המושג המדובר? מהו הגאדג'ט המפורסם שחדר עמוק לתודעתנו ?
הגאדג'ט הוא מוצר המבוסס על חידוש או פטנט טכנלוגי.
מטרתו של הגאדג'ט היא להקל עלינו , מוצרי הגאדג'ט הם מוצרים בעלי תועלת , שמטרתם היא להביא להפיכת פעולות יומיומיות לנוחות וקלות יותר. למעשה ניתן לאמר שהגאדג'ט הוא מעין כלי עזר טכנולוגי.
 
מקור השם גאדג'ט הוא באנגלית עד שנת 2006 לא היה שם עברי למושג, אך לאור השימוש הנפוץ במושג, החליטה בשלהי 2006 הוועדה על מילה עברית חדשה: "חפיץ". המשמעות העומדת מאחורי המילה "חפיץ" הינה "חפץ שחפצים בו".
כיום קיימים גאדג'טים במספר תחומים שמקלים עלינו בדרכים שונות , החל מגאדג'טים שנועדו למשחק והעברת הזמן, ועד גאדג'טים שנועדו להקל עלינו בעבדותנו. דוגמא לגאדג'טים שהחלו לצבור תאוצה בשנים האחרונות הם הגאדג'טים למטבח .
המטבח , מקום מרכזי בביתנו ובחיינו  , מקום שאנו נמצאים בו זמן רב במהלך היום  , עסוקים באכילה, או בישול , נעזרים בכלים שהוא מכיל כדי לייצר מאכלים טובים שנהנה מהם .
המטבח הוא מקום שהפעילות בו היא על בסיס כמעט יומיומי עבור רובינו, ולכן – אין מתאים יותר מאשר יצירת עזרים שיובילו להקלה על הפעולות שאנו עושים בו . אין מתאים יותר ליצירת מוצרים שיגרמו לפעולתנו להיות נוחות לביצוע.
אין מתאים יותר מאשר להכניס לתוכו – גאדג'טים למטבח.
תחום הגדג'טים למטבח עשיר ומגוון , כולל בתוכו מוצרים טכנולוגיים ומוצרים חשמליים . מוצרים לדוגמא הם : מעמדי עץ לתבלינים , ידית מזיגה לבקבוקי שתייה, כותש שום עם מיכל אחסון . ועוד..
אם אוכל טוב מביא לאושרו של אדם , אם העיסוק במזון מביא לשלוותו , אם העשייה במטבח גורמת לו לתחושה טובה – אז אין ספק שהמתנה הטובה ביותר עבורו היא ג'אדג'טים למטבח .
מעבר להיותם אסתטים , נעימים , יפים ומעוצבים – הגאד'גטים למטבח הם מוצר רצוי בכל בית . הגדג'טים למטבח , הינם מוצרי נוחות שיקלו על פעולתנו . העבודה במטבח מעולם לא נראתה נקייה, נוחה ונעימה יותר כמו לאחר השימוש בכלי העזר שאנו מציעים .
אין ספק שאם גם אתה חותר לחיים קלים יותר, לבישול מהנה יותר, אם גם אתה רוצה עשייה נעימה יותר במטבח והתפעלות מהכלים שהוא מכיל , אם גם אתה אוהב להתפנק-גאדג'טים למטבח הוא המענה עבורך .
הגעת למקום הנכון, ועכשיו , כל שנותר הוא רק לבחור ..
 
 

 

כתובת:  רחוב  אילת 4, כפר מעש
שעות פתיחה:   ימי א-ה בין השעות: 16:30 - 9:00   ימי ו בין השעות: 13:00 - 9:00 בתיאום מראש בלבד.
 
 

לייבסיטי - בניית אתרים