מרכז הזמנות: 03-9170555
רחוב אילת 4, כפר מעש
טרמפולינות   מכוניות פדלים   נדנדות לחצר   ערסלים   מריצות לגינה
 
   
  טרמפולינות
  נדנדות לחצר
מכוניות פדלים
  אודות החברה
  שירות לקוחות
   
   
 
   
  מאמרי ידע

גריל אבן

דף הבית >> גריל אבן

גרילי אבן
טקסט הסבר
 
גריל אבן las-palmas

גריל אבן las-palmas
מחיר מחירון: 2,900.00
המחיר שלנו: 1,980.00
מידע נוסף   לרכישה
גריל אבן Cattolica

גריל אבן Cattolica
מחיר מחירון: 2,900.00
המחיר שלנו: 1,750.00
מידע נוסף   לרכישה
 
  גריל אבן – לחוויה חדשה בגינה ..

האם יש חוויה מהנה יותר מלהריח את ריח הבשר הצרוב על הגריל ? מלראות את הסטייק העסיסי שמונח לפניך ורק מחכה שתנעץ בו שיניים? האם יש חוויה מהנה יותר מלשבת עם אנשים טובים , אוכל טוב ואווירה טובה ביחד?
אותם אלו שאוהבים לעשות ברביקיו, שמוכנים להשקיע ממיטב זמנם בתיבול המושלם לנתח שבחרו בקפידה. אותם אלו שנהנים עד בלי סוף מארוחה טובה , מצבע הבשר ומריחו, שנהנים לראות את צלייתו על הגריל, בשביל האנשים האלה יצרנו את גריל האבן לגינה.
מהו גריל האבן? למעשה, גריל אבן הינו מתקן לצליית בשר. המתקן כולל רשת מתכת המונחת מעל מקור חום ישיר (דוגמת אש, או גחלים),ועליה מניחים את הבשר עד לצלייה ברמה הרצויה.
כאשר צולים בשר, רצוי ואף מומלץ לצרוב אותו לפי דרגת השומן הטמונה בו. החל מהבשר הפחות שומני ועד לשומני ביותר. צלייה זו תוביל לתוצאה מקסימלית של טעם.
 
לעתים יתכן מצב בגריל האבן בו יתחממו הגחלים עד כדי דלקה, במצב שכזה- יש להגיב בקור רוח ולהזיז את הבשר על צידו. בשום פנים אין להשתמש בחומרים נוזלים על מנת לכבות את הדלקה- שימוש כזה עשוי לגרום להתפזרות האפר ולהידבקותו לנתח הנצלה במנגל.
כמו כן, גריל האבן הינו גריל נייח ומקובע לרוב, הקיבוע של גריל בחצר הינה תופעה שנעשתה מוכרת ואהודה בקרב הישראלים בשנים האחרונות.
בגריל המקובע בגלל גודלו ויציבותו ישנם מתקנים שונים המותקנים בו. מתקן לדוגמא  שמותקן  בגריל האבן המקובע הוא :  מגירה נשלפת ,שבה אפשר לאחסן את כלי הצלייה השונים ,מאפשר שמירה על סביבת עבודה נוחה ונקייה. המתקנים השונים משרים אווירה של נוחות , ונועם . וכמו כן מאפשרים צלייה קלה לתפעול, ולא פחות חשוב - נוחה לניקוי .
גריל האבן כאמור, מציע חוויה קולינרית ייחודית, מפנקת, ואיכותית לאוהבי הבשר שבינינו- אך נוסף על כן הוא מציע יתרונות במישורים נוספים. קיבועו של הגריל בגינה מציג לפנינו מראה נעים של אבן טבעית המשתלבת בצורה נעימה עם סביבתה. גריל האבן בחצר הופך להיות גם חפץ נוי לגינה,  המשרה אווירה של איכות ורמת חיים.
גריל אבן - מתאים לכל חצר, ולכל משפחה.. כי לכלל הזה אין יוצא מן הכלל - כולנו אוהבים להתפנק לפעמיים, כולנו אוהבים לנצל את ההנאות הקטנות שבחיים, ארוחה טובה, אווירה טובה, ואנשים טובים הם ללא ספק ההזדמנות שלנו.
 
 

 

כתובת:  רחוב  אילת 4, כפר מעש
שעות פתיחה:   ימי א-ה בין השעות: 16:30 - 9:00   ימי ו בין השעות: 13:00 - 9:00 בתיאום מראש בלבד.
 
 

לייבסיטי - בניית אתרים