מרכז הזמנות: 03-9170555
רחוב אילת 4, כפר מעש
טרמפולינות   מכוניות פדלים   נדנדות לחצר   ערסלים   מריצות לגינה
 
   
  טרמפולינות
  נדנדות לחצר
מכוניות פדלים
  אודות החברה
  שירות לקוחות
   
   
 
   
  מאמרי ידע

ג'ימבורי פרטי בגינה

מתקני חצר – הפכו את הגינה שלכם לג'ימבורי פרטי

בעבר, בכדי להנות עם הילדים ולספק להם בילוי ופעילות בשעות הפנאי היה צריך להרחיק עד לגינה הציבורית או למגרש המשחקים. בשנים האחרונות, עם ההתפתחות בנישת הפעילויות לילדים ועם החיפוש המתמיד אחר בילוי מעשיר, חינוכי ותורם לשעות הפנאי אשר גם יתאים להורים העסוקים של ימינו, ישנו מגוון רחב של אפשרויות, לא רק באופן ציבורי אלא גם עבור ביתם הפרטי של משפחות עם ילדים.
ג'ימבורי הוא אחד ממקומות הבילוי המועדפים על ילדים והוריהם בטווח הגילאים של 2 – 6. מדובר על מקום המספק אפשרויות רבות של פעילות מוטורית, מעשירה ומפעילה בדמות מתקנים שונים – טרמפולינות, בריכות כדורים, מגלשות, נדנדות ועוד. כיום, עם ההיצע הגבוה והמגוון של מתקני חצר, ניתן בהחלט גם להפוך את החצר הפרטית לג'ימבורי שכזה, אשר תמיד פתוח עבור ילדי הבית וחבריהם ומתאים לצרכיהם השונים.

חצר גדולה – מגוון פעילויות לכל הילדים

מתקני חצר יכולים לכלול את כל מה שכולל ג'ימבורי שמכבד עצמו, והיתרון הוא שכל אחד יכול לבחור מתוך המבחר הגדול את המתקנים המתאימים לו ולילדיו: אם מדובר על חצר גדולה במיוחד ועל דשא רחב ידיים ניתן בהחלט לרכוש כמה מתקנים, כמו טרמפולינה רחבת ידיים בקוטר של 4 מטרים, נדנדות, מגלשות, חבלי טיפוס ועוד. גיוון שכזה בכל הקשור לבחירת המתקנים יבטיח כי כל ילד יוכל למצוא בחצר את המתקן המועדף עליו מבלי להילחם עליו עם אחיו או חבריו.
חצר המלאה במתקני חצר מתאימה במיוחד גם להפקת אירועים שונים ומסיבות יום הולדת כיוון שהם מספקים עניין לכל הילדים ואף אפשרות לשלב עמם הפעלות שונות. על טרמפולינה למשל אפשר לשחק במשחקי כדור, לבצע תרגילי התעמלות פשוטים המתאימים לילדים או משחקים אחרים בהם על הילדים לחקות תרגילים המבוצעים על ידי אחד מהם. גם חבלי הטיפוס יכולים להתאים למשימות נושאות פרסים ולתחרויות בין כמה ילדים והם פופולאריים במיוחד.

חצר קטנה – ג'ימבורי קטן אך יעיל

גם אם ברשותכם חצר קטנה או אפילו מרפסת בלבד – אל תאמרו נואש – אפשר בהחלט גם להפוך שטחים מצומצמים יותר לג'ימבורי מצוין במידה ומתקני החצר נבחרים היטב. טרמפולינות קיימות במגוון גדלים, וניתן לרכוש דגם קטן יחסית שמתאים גם לאזור מצומצם. נדנדות הן דוגמה מצוינת למתקן חצר שלא דורש שטח רב ואפילו יכול להיתלות על המרפסת בקלות רבה. חשוב להגיע למעמד הרכישה כאשר בידיכם הגודל המדויק של השטח המיועד בו ימוקמו המתקנים בכדי למקסם את התאמתם לשטח.
במידה ואתם יכולים להרשות לעצמכם רק מתקן אחד, אם בשל מקום מצומצם ואם בשם תקציב נמוך, חשוב להתחשב בדעתם ובהעדפתם של הילדים - כך תבטיחו כי גם מתקן בודד יזכה לשימוש נרחב. העדיפו לרכוש טרמפולינה שמאפשרת שימוש של כמה ילדים עליה באותו הזמן, או נדנדה שאינה תופסת מקום רב.
 
 
 
חזרה לעמוד מאמרי ידע
 

 
 
 

כתובת:  רחוב  אילת 4, כפר מעש
שעות פתיחה:   ימי א-ה בין השעות: 16:30 - 9:00   ימי ו בין השעות: 13:00 - 9:00 בתיאום מראש בלבד.
 
 

לייבסיטי - בניית אתרים