מרכז הזמנות: 03-9170555
רחוב אילת 4, כפר מעש
טרמפולינות   מכוניות פדלים   נדנדות לחצר   ערסלים   מריצות לגינה
 
   
  טרמפולינות
  נדנדות לחצר
מכוניות פדלים
  אודות החברה
  שירות לקוחות
   
   
 
   
  מאמרי ידע

טרמפולינה ופעילות ספורטיבית

עם הזמן אתה גדל, הפנים מקבלות ארשת של רצינות, אתה מתבגר - נכנס לתוך עולם של רצינות, שאיפות, ומטרות. אך למרות המעבר הזה מהתום והמשחק אל חיי הבגרות והמחויבות, הרי שתמיד נשאר בכל אחד מאיתנו הצד הילדותי שבו.
אותו הצד שמסרב להתבגר, הצד שנהנה מהשטויות, והקלילות שבחיים, בכל אחד מאיתנו נשאר הצד שאוהב מחוות קטנות של אושר, רגעים קטנים של כיף.
אותו הצד שהשער המלבין והקידומת בגיל לעולם לא יעלימו – כולנו אוהבים ליהנות, להרגיש את הילדים שבנו, כולנו אוהבים לשחק לפעמים. כולנו אוהבים את הצד הילדותי שטמון עמוק בתוכננו ושום זמן לא יוכל להשכיח אותו.
בשביל כל אותם רבים שהצד הילדותי שלהם חי ובועט עמוק מאחורי הדמות המתבגרת, הומצאה הטרמפולינה.
טרמפולינה- המשחק האולטימטיבי, הדרך המהנה ביותר להעביר את שעות הפנאי הלא רבות שמצטברות לנו ביום. המקום שבין כותלי צדדיו אתה ולו לרגע- שוב פעם ילד.
הטרמפולינה היא מעין מקפצה גדולה, עליה ניתן לקפץ, לשחק, להשתולל, ולבחון את גמישות ויכולות הגוף. כמובן, שהטרמפולינה יכולה ומגיעה לרוב מרושתת ברשת ביטחון המאפשרת לנו חוויה מהנה ובטוחה.
הטרמפולינה היא מתקן המורכב מפיסת בד המתוחה באמצעות קפיצים על מסגרת פלדה. האריג עצמו אינו אלסטי, ומקור האלסטיות של הטרמפולינה הוא בקפיצים המחברים אותו למסגרת.
הטרמפולינה היא כלי נהדר עבורך, לחתור ולעשות את הדברים שאתה אוהב. לשלב בין ספורט ויכולות פיזיות, לבין הנאה ילדותית ושטותית, לשלב בין כיף גדול לבין פיתוח אישי, הטרמפולינה היא הכלי עבורך לשלב בין ההוה לבין העבר שלך, בין המציאות של חיי היום יום, לבין הפוגה רגעית של קפיצה ושטות שתקנה לך רק אושר וחיוך.
טרמפולינה היא משחק נהדר, ומעבר היא גם חפץ שמקנה לביתך אווירה נעימה, של ילדות וכיף, של משחק ואושר, הטרמפולינה בחצר היא סממן לבית שרוח החיים קיימת בו, שההנאה שוררת בו, ושהכיף הוא חלק בלתי נפרד ממנו. הטרמפולינה בחצר היא מזמינה, ובין רגע תראה איך האורחים השונים, חברים של ילדיך, וכל הסביבה שתחלוף בביתך, תהנה מהקסם והחוויה שמציעה הטרמפולינה.
בין רגע תהפוך את החצר שלך לאטרקציה של ממש.
אז אם אתה חפץ ברגעי נחת, באווירה של אושר כיף והנאה, ובכלי שיהווה עבורך הזדמנות נפלאה לבילוי, ולפיתוח אישי- הרי שאתה במקום הנכון.
מבחר ענק של טרמפולינות, בדגמים, צורות וצבעים - פרוש לפניך. כל מה שנותר הוא רק לבחור.
חזרה לעמוד מאמרי ידע
 

 
 
 

כתובת:  רחוב  אילת 4, כפר מעש
שעות פתיחה:   ימי א-ה בין השעות: 16:30 - 9:00   ימי ו בין השעות: 13:00 - 9:00 בתיאום מראש בלבד.
 
 

לייבסיטי - בניית אתרים