טרמפולינות אודות חברת BERG מידע מקצועי גלריית התקנות שירות לקוחות  
טרמפולינה יבוא ושיווק בע"מ
   
  טרמפולינות
  אודות BERG
  מדוע טרמפולינות ברג
  מדוע כדאי לקפוץ
  מידע מקצועי
  שאלות ותשובות
  מאמרי ידע
  שירות לקוחות
   
   
 
 
טרמפולינות BERG מהולנד, החברה המובילה בעולם עכשיו בישראל!
 
יש טרמפולינות. ויש טרמפולינות BERG
כשאתם קונים טרמפולינה Favorit  של חברתBERG  ההולנדית, החברה המובילה בעולם, אתם קונים שקט נפשי.
  • טרמפולינות ברג, עומדות בתקני הבטיחות האירופאים המחמירים ביותר.
  • האיכות הגבוהה ביותר בשוק: טכנולוגיה חדשה בתחום הקפיצים, דלת כניסה כפולה היחידה בארץ ועוד.
  • אחריות בלעדית של המותג הבינלאומי BERG.  
מגוון גדלים ודגמים המתאימים לכל חצר.

עכשיו אתם רק צריכים לבחור את ה Favorit שלכם ....ולהתחיל לקפוץ.
טרמפולינות BERG במבחר גדלים
Berg Favorite 270 Berg Favorite 330 Berg Favorite 380 Berg Favorite 430
 המדריך לקניית טרמפולינת לחצר

החלטתם לקנות טרמפולינה לחצר? מצוין. אין ספק שזו אחת הרכישות שהכי תיהנו ממנה. אין כמו  לשחק בחוץ!  מכיוון שלא בכל יום קונים טרמפולינה לגינה, ריכזנו עבורכם את הדברים שהכי חשוב שתיקחו בחשבון כשאתם שוקלים איזו טרמפולינה לקנות. בהצלחה!

רשת הגנה
רשת ההגנה לטרמפולינה חשובה מאד. היא נועדה לשמור על הילדים ולמנוע אפשרות לנפילות מהטרמפולינה, לכן חשוב מאוד לרכוש טרמפולינה עם רשת הגנה מקורית של היצרן אשר עשויה מחומרים איכותיים המחזיקים לאורך זמן רשת ההגנה סופגת את רוב מפגעי מזג האוויר באופן ישיר לכן רשת זולה תתבלה מהר ועלולה לסכן את הקופצים בטרמפולינה.

מגן הקפיצים
טרמפולינות מסוימות, משווקות תחת סיסמה רשת הגנה פנימית מונעת כל אפשרות למגע עם הקפיצים. האמת היא שמטרתה של רשת הגנה פנימית הגנה ושמירה על מגן הקפיצים ואין קשר בינה לבין בטיחות הקופצים.
בטרמפולינות איכותיות  מגן הקפיצים עשוי מחומרים איכותיים ועמידים ומשמש גם כמשטח התארגנות ומגן הקפיצים מחובר ישירות לשלד הטרמפולינה ולא מתרומם בזמן הקפיצה,
משטח ההתארגנות מאפשר לילדים להתכונן לקפיצה ולתכנן אותה בטרם יזנקו לזירה. הניסיון מוכיח שילדים שנכנסים לטרמפולינה ללא התארגנות מוקדמת חשופים יותר לפציעות או פגיעות זה בזה.

אחריות – לא הכמות אלא האיכות קובעת!
אל תוקסמו לשווא מחברות המעניקות אחריות לשנים רבות. ישנן חברות המעניקות אחריות ארוכת טווח דווקא לחלקים הכי פחות מתבלים בטרמפולינה כמו השלד והקפיצים!! בדקו איזו אחריות ניתנת לכם גם למשטח הקפיצה, למגן הקפיצים ולרשת! וכמובן הקפידו לקבל  אחריות מיבואן מוכר בכתב בלבד אל תסמכו על הבטחות אישיות.
 
יבואן מוכר = שירות לכל החיים
כמעט כל הטרמפולינות שנמכרות בשוק מיוצרות בסין ומיובאות לארץ על ידי גורמים המחליפים ספקים משיקולים כלכליים, הסכנה ברורה. אם תזדקקו לחלקי חילוף לאחר מסגרת האחריות לא בטוח שתצליחו להשיג חלקים תואמים דבר הפוגם בבטיחות המשתמשים והטרמפולינה שלכם עשויה להפוך, למרבה הצער, לפסל סביבתי חסר שימוש.
בשוק נמכרות טרמפולינות זולות רבות -  וכמו בנושאים אחרים בחיים, זול הוא יקר!
תשלמו מעט – תקבלו איכות חומרים נמוכה, רמת בטיחות ירודה ואורך חיים קצר יותר של המוצר.

עגול הכי טוב!
העדיפו טרמפולינה עגולה בטרמפולינה עגולה ניצול השטח הוא מקסימאלי, בזכות הסימטריות. זאת הסיבה שהרוב המכריע מהטרמפולינות הנמכרות בעולם הן עגולות.

דלת כניסה כפולה
טרמפולינות זולות נמכרות עם דלת כניסה שנסגרת בעזרת רוכסן / קליפסים או שניהם יחד, כהורים לילדים אנו מבינים כי ילדים שעולים לטרמפולינה וסוגרים אחריהם רוכסן בנחת קליפסים או כל פטנט אחר קיימים באגדות לכן טרמפולינות עם דלת כניסה כפולה (מעבר בין 2 דלתות), מבטיחות סגירה של 360 מעלות כל הזמן מכיוון שהילדים אינם צריכים לסגור את הדלת אחריהם היא פשוט נסגרת לבד!
ובנוסף ידוע כי רוכסן נוטה להתבלות ולהיהרס בקלות!

האם חייבים התקנה מקצועית
התקנה מקצועית איננה הכרחית.
אפשר להתקין את הטרמפולינה באופן עצמאי ולחסוך את עלויות ההתקנה וההובלה. כל טרמפולינה מגיעה עם הוראות התקנה, מותחן קפיצים (זה לא "מתנה" זה חלק מהמוצר...), דיסק הוראות וכלי עבודה, כמו כן מכיוון שהטרמפולינה ארוזה בקרטון ניתן להוביל את הטרמפולינה כמעט בכל רכב.

אל תקנו בלי לראות
לסיכום רכישת טרמפולינה כרוכה בהוצאה משמעותית. הטרמפולינה אמורה לשמש אתכם לשנים ארוכות לא בכל יום קונים טרמפולינת חצר. לכן המלצתנו גשו לראות בעיניים את הטרמפולינה בדקו בעצמכם ואל תסתפקו רק בתמונת המוצר והבטחות המוכרים!

הכתבה באדיבות טרמפולינה, יבואנית ומשווקת טרמפולינות BERG ההולנדיות
 
 
מידע נוסף -

מדוע לבחור בטרמפולינות של חברת ברג
מידע מקצועי
למה כדאי לקפוץ בטרמפולינה
שאלות ותשובות
ממליצים
גלריית התקנות

אתר חברת טרמפולינה ייבוא ושיווק וע"מ