מרכז הזמנות: 03-9170555
רחוב אילת 4, כפר מעש
טרמפולינות   מכוניות פדלים   נדנדות לחצר   ערסלים   מריצות לגינה
 
   
  טרמפולינות
  נדנדות לחצר
מכוניות פדלים
  אודות החברה
  שירות לקוחות
   
   
 
   
  מאמרי ידע

טרמפולינה

אז מהי טרמפולינה, ולמה זה בכלל כדאי לנו?
הטרמפולינה היא מעין מקפצה גדולה, המורכבת מפיסת בד המתוחה באמצעות קפיצים על מסגרת פלדה. האריג אינו אלסטי, ומקור האלסטיות של הטרמפולינה הוא בקפיצים המחברים אותו למסגר.
כמובן, שהטרמפולינה יכולה ומגיעה לרוב מרושתת ברשת ביטחון שגובהה כמעט 2 מטר ע"פ התקן האירופאי. וזאת על מנת לאפשר למשתמשים בה חוויה מהנה ובטוחה.
הטרמפולינה, היא גוף שרצוי לקבע בחצר, וזאת על מנת להימנע מבעיה וחשש מפני רוחות חזקות ומזג אוויר בלתי צפוי.
כמו כן, רוכש הטרמפולינה יקבל עם הקנייה  אחריות יבואן כוללת של  חמש שנות אחריות על השלד, שנתיים על משטח הקפיצה, מגן הקפיצים והקפיצים. ובנוסף שנה על רשת הגנה.
אחד היתרונות הבולטים שבטרמפולינה הוא שהיא מתאימה לכל גיל. החל מילדים צעירים שמתחילים לעמוד יציב (לפי שיקול דעת ההורים) ועד לגיל בוגר במשקלים של עד 100 ק"ג לטרמפולינה 2.70
עד 120 ק"ג לטרמפולינה 3.30
עד 140ק"ג לטרמפולינה 3.80
עד 150 ק"ג לטרמפולינה 4.30       
ע"פ הוראות יצרן.
פן נוסף וחשוב ברכישת הטרמפולינה הוא העובדה שהטרמפולינה מסוגלת לעמוד בכל תנאי מזג האויר! כמובן, שככל שישגיחו ויטפלו בה יותר כך תאריך חיים.
אז כעת כשאנו יודעים קצת יותר ולאור כל הנתונים הללו, ניתן להחליט שהטרמפולינה היא המשחק האולטימטיבי, והכלי הנפלא ביותר להעביר את הזמן. הן מבחינת הבטיחות הגבוה שהיא מציעה, והן מבחינת הפעילות המשחררת והמהנה שקיימת אך ורק בקפיצה ומשחק על רשת הטרמפולינה. 
למעשה ניתן לקבוע כי רכישה חד פעמית של טרמפולינה היא הדרך החסכונית, היעילה, הנוחה והקלה ביותר ליצירת כיף גדול והנאה מרובה!
אז אם גם אתה חפץ להרגיש את כל יתרונותיה המרובים של הטרמפולינה, לחוש בכיף והאושר לצד תחושת הביטחון האישי, לשחק במשחק שיכול להיות גם אישי וגם קבוצתי, לבחון את גבולות וגמישות הגוף, ומעל הכול לחוש בהנאה שאין דומה לה - הרי שאתה במקום הנכון.
מבחר גדול בשלל דגמים צורות וצבעים לפניך, וכל שנותר הוא רק לבחור.
 
 
חזרה לעמוד מאמרי ידע
 

 
 

כתובת:  רחוב  אילת 4, כפר מעש
שעות פתיחה:   ימי א-ה בין השעות: 16:30 - 9:00   ימי ו בין השעות: 13:00 - 9:00 בתיאום מראש בלבד.
 
 

לייבסיטי - בניית אתרים