מרכז הזמנות: 03-9170555
רחוב אילת 4, כפר מעש
טרמפולינות   מכוניות פדלים   נדנדות לחצר   ערסלים   מריצות לגינה
 
   
  טרמפולינות
  נדנדות לחצר
מכוניות פדלים
  אודות החברה
  שירות לקוחות
   
   
 
   
  מאמרי ידע

טרמפולינות כיף לילדים

אנחנו אוהבים את החיוך של הילד שלנו, את התחושה שהצלחנו להסב לו אושר. אנחנו נהנים מרגעי הנחת שהוא משרה עלינו, מרגעי ההנאה האלו, בהם אנחנו מבחינים בהנאה הבורקת בעיניו, בכיף שהוא חווה, באושר שהוא מרגיש.

אנחנו נהנים לדעת שהילד שלנו, הדבר הקרוב לנו ביותר ,אוצר יקר שחקוק בליבנו – נמצא תמיד במקום וסביבה בטוחה, טוב לנו לחוש כי מאומה לא יכול לפגוע בו והוא נמצא במקום ששומר ומגן על בריאותו וביטחונו.

אנחנו נהנים לראות את הילד שלנו מאושר, בטוח, קורן, ומתפתח,  והכלים לגרום לכך רבים ומגוונים. דרך שנהייתה יותר ויותר פופולארית בשנים האחרונות להסב אושר לילדינו, לפתח אותו, וליצור עבורו משחק בטיחותי היא הטרמפולינה.

הטרמפולינה היא מעין מקפצה גדולה, עליה ניתן לקפץ, לשחק, להשתולל, ולבחון את גמישות ויכולות הגוף. כמובן , שהטרמפולינה יכולה ומגיעה לרוב מרושתת ברשת ביטחון המאפשרת לנו חוויה מהנה ובטוחה.

הטרמפולינה היא מתקן המורכב מפיסת בד המתוחה באמצעות קפיצים על מסגרת פלדה. האריג עצמו אינו אלסטי, ומקור האלסטיות של הטרמפולינה הוא בקפיצים המחברים אותו למסגרת.

חווית הקפיצה בטרמפולינה כה מהנה, עד שהיא מתאימה כמשחק בכל גיל, החל מילדים צעירים ועד אנשים מבוגרים. המשחק המשותף של הורה וילדו על הטרמפולינה היא חוויה שאין דומה לה, כיף משותף המקרב בין הדורות ומגשר על פערים, הרי שבתוך חלל הטרמפולינה כל  הפערים שוליים וכל מה שנותר הוא להנות ולכייף ביחד!

כמו כן, השימוש במתקן מפתח יכולות שונות, החל מקוארדניציה, דרך גמישות, ועד שיפור יכולות הקפיצה.  הכנסת הטרמפולינה לחצר ביתך היא מומלצת, תפתח את ילדיך, תחזק את יכולתם, ואת גופם ותהווה כלי נהדר להעביר את הזמן באופן חיובי.

אם גם אתה חפץ במתקן, שיסב אושר גדול לילדך ולחבריהם, מתקן שיסב אושר גדול לך ולשאר המשפחה, מתקן שיהיה כחפץ נוי בחצר, וישרה אווירה של כיף והנאה , הרי שהגעת למקום הנכון.

מבחר ענק של טרמפולינות, בצבעים, צורות, ודגמים שונים – פרוש לפנייך, פה תוכל למצוא טרמפולינה המתאימה לך ולבני המשפחה ולהגשים את השאיפה הטמונה בכולנו, והיא להסב הנאה לבני בייתנו היקרים לנו כל כך.
חזרה לעמוד מאמרי ידע
 

 
 
 

כתובת:  רחוב  אילת 4, כפר מעש
שעות פתיחה:   ימי א-ה בין השעות: 16:30 - 9:00   ימי ו בין השעות: 13:00 - 9:00 בתיאום מראש בלבד.
 
 

לייבסיטי - בניית אתרים