מרכז הזמנות: 03-9170555
רחוב אילת 4, כפר מעש
טרמפולינות   מכוניות פדלים   נדנדות לחצר   ערסלים   מריצות לגינה
 
   
  טרמפולינות
  נדנדות לחצר
מכוניות פדלים
  אודות החברה
  שירות לקוחות
   
   
 
   
  מאמרי ידע

סל כביסה פונקציונלי

סל כביסה – פתרון פונקציונלי מעולה!

אחת מעבודות הבית אשר אף אחד לא יכול להתחמק מהן היא כיבוס הבגדים. לכן, אין בית שאין בו מכונת כביסה, שלרוב עובדת שעות נוספות, בעיקר כשמדובר במשפחות מרובות ילדים. למרות החידושים וההמצאות בתחום זה, והעובדה כי מכונת הכביסה עצמה כבר לא תופסת מקום רב כל כך, עדיין מדובר בפעולה שיש להקצות לה מקום ולהיערך לקראתה בהתאם.
כיבוס הבגדים אינו מתייחס אך ורק לפעולה שאותה עושה מכונת הכביסה, אלא גם לפעולת התלייה. אמנם, רבים רוכשים בימינו מייבש כביסה, אך מדובר על מכשיר שמבזבז חשמל רב, ולעתים קרובות יכול להזיק לבגדים. לכן, תליית בגדים באוויר הצח היא עדיין, למרות כל השכלולים, הדרך הטובה ביותר לייבש כראוי את הבגדים. יחד עם זאת, לעתים מדובר על פעולה לא נוחה במיוחד, ובעיקר – כזאת הדורשת מקום ואנרגיות.

פונקציונליות במקום הראשון

סל כביסה הוא אחד המתקנים הפשוטים ביותר שקיימים, אך עם זאת היעילים ביותר בכל הקשור לתליית הכביסה. הוא אינו מכשיר חשמלי, ולא הרבה השתנה בו במהלך השנים, אך אין זה אומר שהוא אינו ממלא את מטרתו על הצד הטוב ביותר, להיפך: הוא בנוי באופן כזה אשר מספק נוחות רבה לכל מי שמכבס בביתו ותולה את בגדיו לייבוש.
סל כביסה איכותי הוא בראש ובראשונה כזה המכיל כמות גדולה של בגדים, בכדי שכל הבגדים אשר כובסו במכונת הכביסה יעברו אליו בנגלה אחת – זאת בכדי למנוע מצב של חזרה אל המכונה שוב ושוב. שנית, סל כביסה שכזה עמיד במיוחד ואינו יכול להיקרע, להוריד צבע או להישבר. סלי הכביסה האיכותיים ביותר עשויים מפלסטיק קשיח – כך מגע עם המים אינו פוגע בו, וכך גם ניתן לשטוף אותו היטב בין כל כביסה בכדי שלא להוריד צבע על הבגדים.

מניעת כאבי גב 

הדור החדש של סלי הכביסה מציע עוד חידוש פונקציונלי מעולה – לסל עצמו המכיל את הכביסה הרטובה מחוברות רגליים אשר מגיעות בדיוק לגובה נוח המונע התכופפות של מי שתולה את הבגדים. עובדה זאת הופכת את סל הכביסה לכזה אשר מיועד למי שסובל מבעיות ברכיים או גב, או עבור מי שאינו מעונין להזיק לעצמו תוך כדי מילוי פעולה פשוטה יחסית במסגרת עבודות הבית. הסל מתפרק החוצה מהרגליים בקלות רבה, וכך ניתן לעשות בו שימוש מגוון ונוח.
סל כביסה שכזה עולה בממוצע 150 ₪ - מחיר סביר ונוח לכל הדעות. העובדה כי מדובר על סל כביסה איכותי שנשמר לאורך זמן ואינו מתבלה, בעיקר הודות לחומר הקשיח ממנו הוא עשוי, הופכת את הרכישה הזאת לבעלת עלות תועלת גבוהה במיוחד ולמתנה מושלמת עבור כל מי שמעוניין לייעל את האופן שבו הוא ממלא אחר עבודות הבית. במקום סלי כביסה קטנים מדי, כאלו העשויים מחומרים לא עמידים ובעיקר – כאלו אשר גורמים לכם לכאבים – רכשו סל כביסה מתקדם שכזה ותיווכחו בעצמכם ביתרונותיו!
חזרה לעמוד מאמרי ידע

 
 
 

כתובת:  רחוב  אילת 4, כפר מעש
שעות פתיחה:   ימי א-ה בין השעות: 16:30 - 9:00   ימי ו בין השעות: 13:00 - 9:00 בתיאום מראש בלבד.
 
 

לייבסיטי - בניית אתרים