מרכז הזמנות: 03-9170555
רחוב אילת 4, כפר מעש
טרמפולינות   מכוניות פדלים   נדנדות לחצר   ערסלים   מריצות לגינה
 
   
  טרמפולינות
  נדנדות לחצר
מכוניות פדלים
  אודות החברה
  שירות לקוחות
   
   
 
   
  מאמרי ידע

סל כביסה

התחושה הזו מוכרת לכם, כשאתם נשענים לאחור, לוקחים נשימה, ומתוודעים לכל המטלות שעוד נותרו לכם. אתם רוצים למלמל שאין לכם כוח, למצוא דרך להתחמק,  לקחת שניה לעצור מהמרוץ המשוגע הזה שנקרא שגרה.
אבל אם תעצרו, הכלים לא יודחו מעצמם, המצעים לא יתנקו, הכביסה לא תיעשה, והמטלות רק יערמו.
גם שאתם מנסים להתחמק, הרי שהבגדים האלה שמפוזרים בבלגן סביבכם מזכירים לכם לאורך כל הדרך את כל המועקות והמחויבות שרובצות עליכם.
בדיוק בשביל זה, בדיוק כדי ליצור קצת סדר בחיים המבולגנים והעמוסים שכל אחד מאיתנו נקלע אליהם לעתים, הומצא הסל כביסה.
סל הכביסה, הינו כלי איחסון הנוח ביותר כיום של בגדים העומדים לפני ניקוי במכונת הכביסה, אל תוך סל הכביסה ניתן להשליך את הבגד, המפה, הסדין ושאר האובייקטים המיועדים להתנקות, וכך לארגן אותם בצורה מסודרת ונוחה לקראת כיבוסם.
סל הכביסה הינו כלי נהדר שמציע למשתמש בו חיים קלים יותר, נוחים יותר, ומעשיים הרבה יותר. במקום להתחיל לסדר ולארגן את הבגדים לפני כל כביסה כל פעם מחדש, אתה פשוט אוסף את הכל באותו הכלי, בסל הכביסה, וכל שנותר לך הוא להעביר את הבגדים למכונה ולהפעיל אותה.
אין ספק שסל הכביסה הוא הדרך הנוחה והזולה ביותר שקיימת כיום ליצור סביבת חיים מאורגנת, להקל בפעולת הכביסה, וכמובן לעלות את איכות החיים ולהוריד ולו במקצת את עולן של מטלות הבית.
כמו כן, סלי הכביסה שברשותנו שומרים על הבגדים עד הגעתם למכונת הכביסה, הסלים המוצעים שומרים על אוורורו של הבגד, על טיבו, ועל הפרדתו מאבק ומשאר לכלוכי הבית.
אנו מציעים לכם מגוון רחב של סלי כביסה  מתאימים לכל חדר, בית, וחלל. למעוניינים ישנם סלים גדולים שיכולים להכיל כמות רבה של כביסה, וכמו כן סלי כביסה קטנים למשפחות מצומצמות..
נוסף על כן סלי הכביסה מגיעים בדגמים צורות וצבעים שונים, שיענו על הצרכים העיצוביים והאסתטיים של המשתמש בהם.
כל אחד יכול להתאים לעצמו סל כביסה. כל אחד יכול להתאים לעצמו דרך נהדרת לחסוך זמן, לחסוך מאמץ, ולחסוך הרבה מאוד כסף. סל הכביסה מתאים לשימוש כל, והוא כלי חשוב, נוח, ועיקרי בכל בית.
אז אם גם אתה חפץ בארגון כללי של סביבתך,  בנוחות וחיסכון,  בהוספת אובייקט בעל פוטנציאל עיצובי,  ובשמירה על בגדיך וחפציך- הרי שאתה במקום הנכון . וכל שנותר הוא רק לבחור...
חזרה לעמוד מאמרי ידע

 
 

כתובת:  רחוב  אילת 4, כפר מעש
שעות פתיחה:   ימי א-ה בין השעות: 16:30 - 9:00   ימי ו בין השעות: 13:00 - 9:00 בתיאום מראש בלבד.
 
 

לייבסיטי - בניית אתרים