מרכז הזמנות: 03-9170555
רחוב אילת 4, כפר מעש
טרמפולינות   מכוניות פדלים   נדנדות לחצר   ערסלים   מריצות לגינה
 
   
  טרמפולינות
  נדנדות לחצר
מכוניות פדלים
  אודות החברה
  שירות לקוחות
   
   
 
   
  מאמרי ידע

רהיטי חצר

רהיטי חצר - קולקציה 2013.

2013, בטוקיו נפתחת תערוכה חדשה של פלאפונים חכמים . ברלין משיקה קולקציה חדשה של מסכי מגע . ניו יורק מציגה התפתחויות טכנולוגיות מודרניות. ובתל אביב לא נותרה פינה אחת של שקט.

לעתים נדמה שהעולם הטכנולוגי מתקדם בקצב כה מסחרר, עד שלא ניתן לעמוד בו. לפעמים מכוננת בנו התחושה שאנו עדים להתפתחות טכנולוגית מאיימת, לתקשורת קלוקלת שנעשית בין מכשירים, לעידן שבו הכול ממוחשב - אינטרנטי - מהיר ועכשווי.

לפעמיים אנחנו מרגישים שבתוך כל סערת הטכנולוגיה שפקדה אותנו בשנים האחרונות, אנו זקוקים וכמעיים למנה אחת של רוגע, לדקות ספורות של שקט, ובעיקר לעצמנו.

בשביל אותם אנשים, שחשים - כי השקט התרחק מהם עד כדי נעלם, שמרגישים כי השגרה והמודרניות גזרו עליהם חיים של נתק מעצמם, בשביל אותם אנשים אנו ממליצים על מתקני חצר.

החצר שלנו, מקום של רוגע, של מפלט, מקום שבו לא נהיה עדים לפגישות עבודה לחוצות , לצלצולי טלפון אינטנסיביים, מקום שבו הרעש היחיד יהיה רעשן של הציפורים המקוננות, או צרצור הצרצרים. החצר שלנו היא מקום נקי מחטא הטכנולוגיה, מקום שבו ניתן לחוש בנועם של הטבע, בדשא והשתילים, בצמחים והפרחים, ביופי והחן שהיא מציעה.

החצר שלנו היא חלק חשוב מחיינו, היא הזדמנות להפוגה. והרי - שאם כך, היא ראויה להיות המטופחת והנעימה ביותר. לצורך זה הומצאו מתקני החצר.
מתקני חצר  אלו רהיטים שנועדו ליצור חוויה נעימה יותר של שהייה בחצר, מטרת הרהיטים הללו היא ליצור אווירה של נוחות, פרקטיות, ואסתטיקה גם יחד. מתקני החצר יוסיפו חן והדר לגינה שלך וכמו כן יהפכו אותה למקום שהשהייה בו נעימה הרבה יותר.

מתקני החצר הם ההזדמנות להפוך את הישיבה בחצר לשכיחה יותר, לשגרתית יותר. רגעי ההפוגה והמפלט שאנו מבקשים לעצמנו מהשגרה לא צריכים להיות נדירים, אם רק נשכיל להפוך פינה בבית לפינה שמאפשרת זאת - נוכל להקנות לעצמנו רוגע , ושלווה פנימית.

מתקני החצר יהפכו את החצר שלך לפינה שחלמת, הם שיגרמו לך לשבת אחרי יום מתיש בחצר ביתך ולהתבונן כמה יפה מה שקיים סביבך, מתקני החצר המרובים יגרמו לישיבה בחצר להיות מפתה יותר - מהנה יותר - ונוחה הרבה יותר.

מגוון רב של מתקני חצר שמטרתם לפתח את החצר שלך עומד לרשותך. שולחנות מעץ, כיסאות, גרילי אבן, מנגלים, פחים, ועוד - נמצאים כאן לפניך בשלל דגמים וצבעים.

אם אתה כמהה להיזכר בטובו של הטבע, שואף לחזור לעצמך ולשקט שאתה כל כך מתגעגע אליו, אם גם אתה אוהב את החצר שלך אך זנחת את הישיבה בה במהלך השנים .

עשה לעצמך טובה, התקן מתקני חצר שונים, ותהפוך את הגינה שלך שוב, למקום מפלט שנוח ונעים להיות בו.
 
 
חזרה לעמוד מאמרי ידע
 

 
 

כתובת:  רחוב  אילת 4, כפר מעש
שעות פתיחה:   ימי א-ה בין השעות: 16:30 - 9:00   ימי ו בין השעות: 13:00 - 9:00 בתיאום מראש בלבד.
 
 

לייבסיטי - בניית אתרים