מרכז הזמנות: 03-9170555
רחוב אילת 4, כפר מעש
טרמפולינות   מכוניות פדלים   נדנדות לחצר   ערסלים   מריצות לגינה
 
   
  טרמפולינות
  נדנדות לחצר
מכוניות פדלים
  אודות החברה
  שירות לקוחות
   
   
 
   
  מאמרי ידע

מתקני חצר

מתקני החצר החדשים הישר משוודיה.

הבית שלנו, המפלט הרגשי של כל אחד מאתנו. בו אנחנו אוהבים להירגע אחרי יום עמוס, להתפרק אחרי שבוע קשה. הבית שלנו - המקום שבו אנחנו תמיד שייכים, מרגישים תמיד בנוח. המקום שכל חלק בו חשוב לנו רגשית ופרקטית, שבימים רחוקים נתגעגע לעיצוב שלו, לרהיטים שבו, שבימים רחוקים נתגעגע לריח שלו - לאווירה שבו, לחלל, לצבעים, להרגשה.

הבית שלנו הוא חלק בלתי נפרד מחיינו, רבים מאיתנו אוהבים לטפח את חדרם, יש כאלה שנהנים מעיצוב הסלון, אחרים ישימו דגש על מראה המטבח וחדרי השירותים . לכל אחד מאיתנו יש את הפינה שלו בבית, הפינה החמה והמוכרת שבה הוא מרגיש נעים.
ישנם אנשים רבים שאוהבים במיוחד את אזור החוץ שבביתם, אזור הגינה.

נהנים מהשקיית הפרחים, מהתבוננות בטל הרטוב על הדשא, רבים נהנים מטיפוח הגינה, מהשהייה בה, ומהשלווה שהיא מציעה. 
 
בשביל אותם אנשים פיתחנו מתקני חצר איכותיים ומובחרים.
 
אז מהם למעשה מתקני החצר ? מתקני אלו רהיטים שנועדו ליצור חוויה נעימה יותר של שהייה בחצר, מטרת הרהיטים הללו היא ליצור אווירה של נוחות, פרקטיות, ואסתטיקה גם יחד. מתקני החצר יוסיפו חן והדר לגינה שלך וכמו כן יהפכו אותה למקום שהשהייה בו נעימה הרבה יותר.
מתקני החצר שאנו מציעים עתידים לבוא בשלל צבעים, ובמגוון רחב של צורות ועיצובים, החל מכיסאות לחצר, דרך נדנדות, גריל אבן, פחים, ספסלים ועוד. וכל זה על מנת לוודא שהרהיט הנבחר מתאים היטב לאופי הגינה והאנשים המטפחים אותה.
מתקני החצר מתאימים לכל חצר ולכל אדם, יוסיפו לנועם שבישיבה בחצר, וייצרו אווירה נעימה, ומזמינה.
השימוש במתקני החצר ניכר בהחלט! ניתן לראות את השינוי בגינה לאחר הוספת מוצרים שונים לתוכה, הן בנוחות, הן באסתטיקה והן באווירה הכללית שהיא משדרת.
בין רגע מתקני החצר יהפכו את החוץ שבביתך מאזור רדום ושומם לאזור אטרקטיבי שתרצה לשהות בו, שתחפוץ להזמין אליו את חבריך ומכרייך, בין רגע תהפוך  החצר שלך לפינה הנעימה ביותר בבית, פינה קסומה שמכילה שילוב מפתה בין נוחות, יופי וטבע .
חפצי גינה  - הם הדרך הקלה, הזולה, והנכונה ביותר ליצור גינה שנעים, נוח, וכמו כן אסתטי להיות בה.
למעשה, אם אתם מאותם אנשים - שיודעים ליהנות מהחוץ וממה שהוא מציע, שאוהבים את השלווה של החצר, את קרני השמש, ונצנוץ הכוכבים - הגעתם למקום הנכון, שפע של רהיטי חצר לרשותכם, וכל מה שנותר הוא רק לבחור.

יש מגוון מתקני חצר שונים לדוגמא - נדנדנת עץ גבוהה

 
חזרה לעמוד מאמרי ידע
 

 
 

כתובת:  רחוב  אילת 4, כפר מעש
שעות פתיחה:   ימי א-ה בין השעות: 16:30 - 9:00   ימי ו בין השעות: 13:00 - 9:00 בתיאום מראש בלבד.
 
 

לייבסיטי - בניית אתרים