מרכז הזמנות: 03-9170555
רחוב אילת 4, כפר מעש
טרמפולינות   מכוניות פדלים   נדנדות לחצר   ערסלים   מריצות לגינה
 
   
  טרמפולינות
  נדנדות לחצר
מכוניות פדלים
  אודות החברה
  שירות לקוחות
   
   
 
   
  מאמרי ידע

ארגז חול לגינה

     
 נתונים טכניים  

 לחץ לקבלת הצעת מחיר
לרשימת משווקים מורשים בישראל
 
קוטר:0.6*1.5 מטר גובה: 30 ס"מ  מחיר:820 ש"ח כולל כיסוי.  
   
 תאור מוצר  

ארגז חול- HORBY BRUK
 במבצע מיוחד עד גמר המלאי 350 ש"ח כולל מע"מ והובלה עד בית הלקוח

 
ארגז החול  תמיד היווה מוקד משיכה עבור ילדים האוהבים לבנות בו ארמונות, להכין 'עוגות' ואפילו סתם לשבת ולסנן את החול לתוך דלי מפלסטיק, לפעמים סתם כיף לחפור בחול ולנסות למצוא כל מיני 'אוצרות', מקלות, אבנים וכו'.

המשחק בחול מאפשר לילדים לבטא את עולמם הפנימי ולכן הרבה פסיכולוגים ממליצים לאפשר לילדים משחק חופשי בחול ללא הגבלה.

אנשי חינוך במיוחד הבינו, שהחול מהווה חוויה חיובית עבור הילדים וכי אין לו תחליף בתהליך ההתפתחות של הילדים, החיבור לטבע ,משחקי הדמיון והחוויה החושית מפתחים יכולות קוגנטיביות ומשפרים את יכולת הלמידה העצמית.

החול הינו חומר מאד פתוח וניתן ליצור ממנו מה שרק רוצים, התחושה משתנה כאשר מרטיבים אותו, בבוקר הוא קריר ובצהריים חמים, ילדים מתנסים בו בכל מיני צורות דבר המסייע רבות לקידום הדימוי העצמי החיובי שלהם. כמו כן המשחק בחול משפר כישורים מוטוריים, שכליים רגשיים וחברתיים. לילדים ישנה אפשרות להתאמן במוטוריקה עדינה על ידי העברת חול מכלי לכלי, הוא גם מפתח קואורדינציה ותיאום יד ועין.

ניתן לראות מתקני חצר נוספים כמו טרמפולינות, נדנדה לגינה, ועוד מוצרים כמו אופניים לילדים ועוד..


חברתHORBY BRUK  מביאה את ארגז החול אליכם לחצר הביתית, לא עוד ארגז חול ציבורי ומלוכלך, אלא ארגז משלכם הניתן לכיסוי בכדי לשמור על ניקיונו.

אחד הדברים הבסיסיים שכולנו חוזרים אליו בחיוך נוסטלגי משוחרר ומלא הנאה הינו ארגז חול. גם כשאנו מבוגרים, לעיתים מתחשק לנו להצטרף לפעילות המתפלשת והנעימה, לחוש שוב את החול בידיים. אז מה יש באותו ארגז חול? מה מפתח ומלא כיף באזור תחום, רדוד ורחב המלא בחול? הרי ישנן מספר סיבות, לכך  שנמצא ארגז חול בגני ילדים, גני שעשועים וחצרות בתים.
 
הקסם של ארגז חול נעוץ בגמישות שלו להפוך לכל דבר, היכולת להפוך לעוגה, קציצות, הר, ארמון ועוד, כיד הדמיון הטובה של הילד, להדבק על ידי מעט מים, להתפורר ועוד. צעצועים נוספים, נהדרים בתוך ארגז חול ומסייעים ליצירתיות והכיף. למשל אתים, מעדרים, דליים ומשאיות. לא רק לבנות אפשר, אלא גם לחפור, עוד פעילות מחזקת ומעודדת.
 
ארגז חול זה או אחר, בנוי על אותו מבנה בסיסי אך משתנה בגדלים, צורות, החומרים התוחמים אותו ועוד. את המסגרת התוחמת, יוצרים לרוב מעץ ומעצבים אותה בצורה כזו שיהיה מקום לשבת בנוח על השפה. בכדי להגן על החול מפני לחות, מזיקים, רטיבות ולכלוך מכל סוג שהוא, כדאי שיהיה כיסוי ארגז חול לזמן שלא משתמשים. בנוסף, לאחר תקופה צריך להחליף את החול הקיים.
 
אז ארגז חול הוא למעשה אזור חופשי מוגדר, המפתח את הדמיון, מגרה את החושים ופשוט מהנה עד מאד. רבים בעלי חצרות פרטיות מגדירים אזור פעילות לילדים, עם מתקנים וצעצועים, ואין מקום מוצלח יותר למקם ארגז חול מאשר תחת כיפת השמים אשר בתחומי הבית. לחברת "טרמפולינה יבוא ושיווק בע"מ" ארגז חול מדגמים שונים של חברת הורבי ברוק, איכותיים ואסתטיים.
 
 
כשארגז החול אצלכם החצר תוכלו לשלוט בתדירות החלפת החול, תוכלו לשבת בנחת ולאות את ילדיכם משחק בבטחה, הארגז בנוי בצורת משושה יפה ואסתטית.

ארגז חול של חברת HORBY BRUK כוללים כיוסי תואם.
חשוב לציין שהרכת הארגז פשוטה מאוד.
   
 
 
 

כתובת:  רחוב  אילת 4, כפר מעש
שעות פתיחה:   ימי א-ה בין השעות: 16:30 - 9:00   ימי ו בין השעות: 13:00 - 9:00 בתיאום מראש בלבד.
 
 

לייבסיטי - בניית אתרים